Про нас

Підприємство «Еко-малина» – це тандем професіоналів, досвідчених садівників, які поділяться з Вами не тільки якісним посадковим матеріалом, але і власним багаторічним досвідом успішного вирощування декоративних саджанців, дерев та плодово-ягідних чагарників.

Починаючи з 2003 року ми забезпечуємо створення розплідників декоративних культур: від саджанця та підживлення до отримання насіння з власноруч вирощених рослин, вирощуючи щорічно більше 200-ті тисяч рослин.

З початку 2014 року ми розпочали вирощування морозостійких магнолій, пропонуючи клієнтам рослини в одно-, дворічному віці  за ціною – доступною кожному покупцю,  а вже восени 2014 року заклали новий розплідник з вирощування декоративних ліан і пряно-ароматних культур.  Завдяки цьому, весною і літом 2015 року, асортимент рослин збільшився на 50 %. В 2016 році ми розпочали вирощування чагарників для створення живоплотів.

Весною 2018 року  асортимент сосен нашої компанії став найбільшим серед конкурентів, в асортименті рідкісні колекційні сосни з цілого світу!

У 2021 році ми заклали 35 тисяч горщиків найкращих сортів гортензій.

 

Проростання  насіння, якість та подальший розвиток саджанця перевіряємо у власній лабораторії системою контролю вегетації «Vegetation control system» – ексклюзивною розробкою нашої компанії.

Рослини, які Ви купуєте у нас, вирощені із першокласного насіння таких країн як: Україна, Австрія, Китай, США, Польща, Угорщина, Індія та ін. Щорічно, власними зусиллями, ми заготовляємо десятки кілограм насіння тису, голубої ялини, сосен і багатьох інших хвойних та листяних рослин. Проводимо черенкування (живцювання) більше 90-ти тис. рослин щорічно.

Головна спеціалізація нашого підприємства – вирощування декоративних одно- та дворічних саджанців для подальшого дорощування, збір і реалізація насіння, надання послуг ландшафтного дизайну та озеленення.

Крім цього, пропонуємо Вам цікаві статті  про вирощування саджанців та збір насіння  в розділі «Статті» – це власний багаторічний досвід – запропонований нами для Вашого успіху!

Наша праця – це майбутнє наших дітей та планети!

Наші пріоритети:

  • ми власноруч вирощуємо посадковий матеріал декоративних культур для подальшого дорощування у відкритому ґрунті чи контейнері. У нас найбільший в Україні асортимент однорічних саджанців за ціною доступною кожному нашому клієнту: тільки 5 – 19 грн. за саджанець!
  • все запропоноване нами насіння проходить перевірку на проростання у власній лабораторії!
  • пропонуємо рідкісні, надзвичайно красиво квітучі дерева та ліани із світових колекцій в однорічному саджанці .
  • забезпечуємо наших клієнтів необхідними підживками «Осмокот»; перевалочними технічними горщиками відмінної якості, стимуляторами коренеутворення , торфяними таблетками для лісових культур. Безкоштовно консультуємо при створенні розплідників!
  • Доставляємо рослини і насіння до 2-ох діб з післяоплатою. При отриманні Ви зможете оглянути саджанці, а вже після цього  оплатити.

Вдячні Вам за відгуки!