Гарантія

Інтернет-магазин «Екомалина» працює понад 12 років тому висока якість нашої продукціі та Ваші позитивні відгуки нам найбільш важливі!

Переваги покупки саджанців у нас:

  • Тільки кращі сорти.унікальні види, рідкісні дерева.
  • Маркування кожного сорту – 100% відповідність сортів
  • Бережне і цілістне пакування.
  • Приживлюваність у будь-якому регіоні України
  • Доставка Новою поштою 1-3 дні
  • Відправка без передоплати (оплата при отриманні)

 

За період роботи нашого магазину ми  доставили нашим клієнтам величезну кількість саджанців. Ми робимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені покупками в нашому магазині. Приділяємо велику увагу якості наших рослин, весь посадковий матеріал ретельно перевіряється при викопуванні і упаковці. Ми орієнтовані на довгострокові відносини з кожним нашим клієнтом.
Посадковий матеріал відправляється і упаковується згідно агротехнічним нормам в терміни оптимальні для висадки, саджанці в контейнерах відправляються на протязі усього теплого часу року. Розміри рослин можуть мати незначні відмінності зазначеними.В основному  наша продукція 2 річного віку і в горщику 0,5 л.р9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зателефонувавши з приводу якогось   запитання ми своєчасно забезпечимо оперативне вирішення будь-яких можливих ситуацій, отримання будь-якої необхідної інформації пов’язаної з придбаним у нас товаром. Консультації по вирощуванню. Також ми зобов’язуємося виконувати гарантійні зобов’язання, з якими Ви можете ознайомитися нижче.
Будь ласка, враховуйте, що ми не несемо відповідальність за аномальні погодні явища в вашому регіоні (заморозки, град, дощі, посуха), в разі нехтування до правил посадки або загибелі саджанців через зимових морозів, якщо ви не врахували кліматичні умови.

Також в наших пропозиціях є посадковий матеріал з відкритою кореневою системою 1-2 річного віку.Для його посадки та догляду потрібна практика, врахуйте це. На цей матеріал ми не надаємо гарантій!

Приймайте виважені рішення про покупку і враховуйте характеристики товару, вивчіть агротехнічні особливості посадки і вирощування перед придбанням.  Деякі з наших рослин є колекційними, які можуть відноситись до 6-8 кліматичних зон.Такі саджанці потребують укриття або консерваціі на зиму в теплому приміщенні.

Наш товар – це живі рослини. На жаль, при транспортуванні поштовими службами до Вас вони можуть пошкодитися або підсохнути.Ми робио все можлие щоб цього не сталось-додаемо влогої тирси та пакуємо в картонні коробки!

Гарантія та повернення на посадковий матеріал поширюється на 14 календарних днів з дати отримання замовлення.

Законні умови повернення товару та грошових коштів.

Керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» від 15.05.1991г. №1023-XII, ми готові повернути Ваші гроші в разі:

– якщо Ви виявили при дефект товару, ми обов’язково обміняємо його на товар належної якості або повернемо Вам гроші.

У Вас є право на компенсацію (гроші) в наступних випадках:
Ваше замовлення було отримано на складі компанії перевізника не пізніше 3 робочих днів з моменту повідомлення Вас про посилку компанією Нова пошта! Компанія Нова пошта присилає сповіщення на телефон у вигляді смс повідомлення одразу після відправлення Вам товару та при надходженні на відділення,яке Ви вказали при оформлені замовлення!

Якість отриманих цибулин, саджанців, розсади, насіння і рослин не відповідає стандартам якості (товар гнилої або неживої).

Квітка рослини відрізняється від фотографії на сайті.

Вам прийшло не те, що Ви замовляли (пересорт).

Посадковий матеріал на момент отримання Вашого замовлення мав критичні пошкодження, які можуть вплинути на приживлюваність і подальший ріст саджанця.

Ви звернулися протягом 14 календарних днів з моменту отримання замовлення. Відсутність звернення є фактом, який підтверджує одержання спочатку якісного посадкового матеріалу. У разі отримання звернень пізніше встановленого терміну компанія має право запросити додаткову інформацію.